B. U. J.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā pareizi kopt lovin’ veļu?

Visu lovin' produkciju aicinām mazgāt ar rokām vai veļasmašīnas saudzīgā režīma 30 grādu temperatūrā. Lai lovin' izstrādājumi ilgāk saglabātu izcilu kvalitāti un izskatu, mazgājot braletes un biksītes, lūdzam izmantot kokvilnas maisiņu. Zīda izstrādājumiem piemērota mazgāšana ar rokām, kā arī mazgāšanai jālieto zīdam un īpaši saudzīgai kopšanai paredzēti mazgāšanas līdzekļi, kas nesatur balinātāju un citas spēcīgas vielas, kas var apdraudēt dabisko šķiedru izturību Nevienu lovin' izstrādājumu nedrīkst žāvēt veļas mazgājamās mašīnas žāvētāja režīmā!

Kā noteikt man piemērotāko izmēru?

Lai pārliecinātos par piemērotāko lovin’ produkcijas izmēru, pievērs uzmanību izmēru tabulai, kas pievienota katra produkta attēlu sadaļā! Tā kā lovin’ izgatavojam no dažādiem materiāliem, tad katram produktam esam izstrādājuši atsevišķu izmēru tabulu.

Personalizēti pasūtījumi tieši manām vēlmēm un izmēram?

Šobrīd individuālos pasūtījumus mēs neizgatavojam, taču esam gatavi par to aprunāties, ja sūtīsi ziņu mums uz e-pastu: lovinintimates@gmail.com. .

Vai iespējams lovin’ pirkumu noformēt kā dāvanu?

Tā kā visus mūsu izstrādājumus mēs iepakojam zīdpapīrā un skastā melnā kastītē, tad ikviens pasūtījums būs lieliska dāvana! :-)

Vai es varu atgriezt preces?

Saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumu tev ir tiesības 14 dienu laikā pēc tā saņemšanas atgriezt mums iegādāto preci, ja ir konstatēts ražošanas defekts - atirusi šuve vai citi rūpnieciski bojājumi.

Saņemot preci un konstatējot, ka ir izvēlēts nepareizs izmērs, tev ir tiesības 14 dienu laikā mums to atgriezt, taču precei ir jābūt tādā stāvoklī, kādā tā tika nosūtīta - jābūt klāt visiem marķējumiem, ieskaitot papīra. Produkta atgriešanas izdevumus sedz Klients.

! Tomēr, lūdzu, ņem vērā, ka higiēnas apsvērumu dēļ, biksītes mēs atpakaļ nepieņemam!

Mēs esam pārliecināti, ka jebkuru situāciju var atrisināt, tāpēc, ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības, droši sazinies ar mums pa e-pastu: lovinintimates@gmail.com!

Vairumtirdzniecības iespējas

Par vairumtirdzniecības iespējām, lūdzu, sazinies ar mums pa e-pastu lovinintimates@gmail.com!

Ir vēl kāds jautājums? Lūdzu, sazinies ar mums, izmantojot veidlapu zemāk: