Lietošanas noteikumi un Privātuma politika

LIETOŠANAS NOTEIKUMI LOVIN.LV

GALVENIE NOTEIKUMI

SIA Lovin (reģ. nr. 40203280182, juridiskā adrese: “Zariņi, Skultes pag., Limbažu nov., LV-4025) turpmāk tekstā – Pārdevējs – interneta veikala lietošanas noteikumi, turpmāk tekstā – Noteikumi, ir attiecināmi uz visiem vietnes apmeklētājiem neatkarīgi no tā, vai tie veic vai neveic pasūtījumu lovin.lv interneta veikalā, turpmāk tekstā – Klients.

Pasūtot Preci, Klients ir iepazinies un piekrīt Pārdevēja Noteikumiem.

Pārdevējs ir tiesīgs veikt grozījumus veikala Noteikumos.

Savstarpējās attiecības starp Pārdevēju un Klientu reglamentē Latvijas Republikas likumdošana..

Visu interneta veikalā izvietoto Preču cenas ir norādītas EUR valūtā un ietver visus paredzētos nodokļus. Veicot apmaksu ar bankas pārskaitījumu, par apmaksas brīdi tiek uzskatīts datums, kad nauda ir saņemta SIA Lovin bankas kontā. Pasūtījuma izpilde tiek uzsākta tikai pēc apmaksas veikšanas.

PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA UN APMAKSA 

Klients noformē pasūtījumu, pievienojot vēlamās Preces “iepirkumu grozā”, un, norādot savu vārdu, uzvārdu, adresi, telefona numuru, e-pastu, apmaksas un piegādes veidu. Piekrītot kļūt par Lietotāju, klientam ir jānorāda aktīva, klientam pieejama e-pasta adrese un jāizdomā parole. Ievadot savus datus, klients uzņemas visu atbildību par datu pareizību un to korektu ievadīšanu. Pārdevējs nav atbildīgs par Klienta sniegto datu precizitāti, noformējot pasūtījumu.  Pārdevējs apstiprina, ka Klienta sniegtie dati tiek izmantoti tikai produktu pārdošanas un piegādes mērķiem, izpildot personas datu aizsardzības prasības, kas noteiktas Latvijas Republikas likumdošanā. Pārdevējs nepārbauda produkta pircēja vai īpašnieka personas datus un neuzņemas atbildību par zaudējumiem, kas var rasties, izmantojot citas personas maksājumu kartes vai personas datus. Veiksmīgi noformējot pasūtījumu, uz Klienta e-pastu tiek nosūtīts apstiprinājuma e-pasts, kurā tiek norādīts pasūtījuma statuss un cita papildus informācija, tajā skaitā sūtījuma izsekošanas nr. pēc tā izsūtīšanas. Ja apstiprinājuma e-pasts netiek saņemts, jāsazinās ar Pārdevēju.

INTELEKTUĀLAIS ĪPAŠUMS 

Vietnes saturs (grafiskie materiāli, tekstuālā informācija, videomateriāli, pogu ikonas, datu apkopojumi, programmatūra un tās izkārtojums) ir SIA Lovin īpašums. To aizsargā Latvijas Republikas likumdošana un citi starptautiski likumi, kas attiecas uz intelektuālā īpašuma aizsardzību. Vietnes satura pārpublicēšana un kopēšana ir atļauta tikai personīgai lietošanai. Vietnes satura pārpublicēšana un kopēšana citiem mērķiem ir atļauta tikai ar rakstiski saskaņotu atļauju.  

PRIVĀTUMA POLITIKA 

Šajā Privātuma Politikā jebkura vārda "Jūs", "Jūsu" vai līdzīgu izteicienu izmantošana nozīmē jebkuru lovin.lv (turpmāk – Mājaslapa) apmeklētāju. Tādi termini kā "mēs”, "mūsu" vai līdzīgi izteicieni nozīmē SIA Lovin.

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir mazi informācijas faili, kurus Jūsu pārlūkprogrammā saglabā Jūsu datora cietajā diskā. Tos bieži izmanto kā tīmekļa vietņu mehānismu, kas atceras noderīgu informāciju, piemēram, Jūsu pieslēgšanās informāciju, un var veicināt tīmekļa vietnes navigācijas ērtību. Mūsu sīkdatnes nevar identificēt Jūs personīgi. Sīkdatnes uzkrāj tādu informāciju kā IP adrese, izmantotās ierīces veids, izmantotā pārlūkprogramma, aktivitāte Mājaslapā un apmeklētās tīmekļa vietnes. Sīkdatņu izmantošana.

Mūsu vietne dažādiem mērķiem izmanto vairāku veidu sīkdatnes:       

Nepieciešamās sīkdatnes: Sīkdatnes tiek izmantotas, lai nodrošinātu vietnes darbību, tostarp ļaujot jums izmantot mūsu pakalpojumus un pieteikties savā kontā. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm nodrošināt Vietnes darbību un nodrošināt jums pakalpojumus. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas, līdz aizverat pārlūkprogrammu, t.i., līdz sesijas beigām.

Analītiskās / veiktspējas sīkdatnes: Sīkdatnes ļauj mums identificēt un saskaitīt Vietnes apmeklētāju skaitu un redzēt, kā šie apmeklētāji pārvietojas Vietnē. Šo sīkfailu izmantošanas juridiskais pamats ir mūsu likumīgā interese uzlabot Vietnes darbību, piemēram, nodrošinot meklēšanas iespēju. Analītiskās / veiktspējas sīkdatnes vienmēr tiek glabātas jūsu ierīcē.

Funkcionālas sīkdatnes: Sīkdatnes ļauj vietnei atcerēties jūsu izvēlētos iestatījumus un izvēli, kas atvieglo vietnes lietošanu, piemēram, ka vēlaties palikt pieteicies vietnē. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm nodrošināt, uzlabot un padarīt Vietni ērti lietojamu. Funkcionālās sīkdatnes tiek pastāvīgi saglabātas jūsu ierīcē.

Mērķa / reklāmas sīkdatnes: Sīkdatnes tiek izmantotas, lai reģistrētu jūsu vietnes apmeklējumu, apmeklētās vietnes un saites, kuras izmantojat, lai piedāvātu un parādītu mūsu vai mūsu partneru produktus vai pakalpojumus, kas attiecas uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas ar jūsu piekrišanu. Apmeklējot vietni un izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mērķa / reklāmas sīkdatņu izmantošanai. Mērķa / reklāmas sīkfaili tiek glabāti, līdz jūs dzēšat sīkfailus savā pārlūkprogrammā. Sīkdatnes apstrādā un saņem mēs un mūsu sadarbības partneri, kuri nodrošina Vietnes darbību, apkopo un analizē jūsu darbības Vietnē. Informācija par sīkdatnēm netiek pārsūtīta ārpus Eiropas Savienības un EEZ. 

Ierobežot sīkfailus 

Ja vēlaties ierobežot, bloķēt vai dzēst sīkfailus, šī opcija tiek nodrošināta, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus. Jūs nevarat atteikties no nepieciešamo un funkcionālo sīkdatņu izmantošanas, jo bez tām nav iespējams nodrošināt Vietnes darbību. Jūs arī nevarat atteikt analītisko sīkfailu izmantošanu, jo tie ir nepieciešami, lai mēs uzlabotu Vietnes darbību. Mēs izmantojam Google Analytics pakalpojumus. Jūs varat atteikties, lejupielādējot un instalējot Google Analytics atteikšanās pārlūka papildinājumu. Lai iegūtu vispārīgāku informāciju par sīkdatnēm un to pārvaldību, lūdzu, apmeklējiet www.aboutcookies.org .

Izmaiņas privātuma politikā

Mums ir tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas Privātuma Politikā, publicējot tās Mājaslapā. Jebkura Privātuma Politikas versija, kas publicēta Mājaslapā, aizstāj visas iepriekšējās Privātuma Politikas versijas un stājas spēkā nekavējoties pēc to publicēšanas. Kontaktinformācija Ja Jums rodas kādi jautājumi, komentāri vai pieprasījumi saistībā ar Privātuma Politiku, sazinieties ar mums, rakstot uz lovinintimates@gmail.com .

STRĪDU RISINĀŠANA

Gadījumā, ja starp Pārdevēju un Klientu ir radušās domstarpības, tās atrisina pārrunu ceļā. Gadījumā, ja domstarpības nav atrisināmas pārrunu ceļā, tās risina Latvijas Republikas likumdošanas paredzētajā kārtībā.  

NOBEIGUMA NOTEIKUMI 

Pārdevējs nav atbildīgs par pasūtījuma neizpildi un citu saistību nepildīšanu, ja ir radušies nepārvaramas varas apstākļi – saistību neizpilde no trešo personu puses, nacionāla mēroga ārkārtas stāvoklis, terorisms vai tā draudi, vides un klimata anomālijas. Ja rodas šādi apstākļi, Pārdevējs cenšas novērst radušos kavējumus pēc iespējas ātrāk..

Jautājumi, kas nav atrunāti Pārdevēja Noteikumos, tiek risināti saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu.