Sūtīšana

Pasūtījumu saņemšana lovin' studijā

Pasūtījumus ir iespējams saņemt lovin' studijā Lāčplēša ielā 14 - 302 darba dienās, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku. Kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai, mēs nosūtīsim tev SMS uz Tevis norādīto tālruņa numuru. Ierodoties pēc pasūtījuma, jābūt līdzi pasūtījuma apstiprinājuma epastam vai tā numuram. Lūdzam ņem vērā, ka šis nav veikals, tāpēc lūgums iepriekš vienoties par vēlamo ierašanās laiku, zvanot pa tālruni +371 29327691!

Piedāvājam piegādi visā pasaulē

Piedāvājam pasūtījumu piegādi visā pasaulē. Visiem pasūtījumiem virs 100 EUR ir bezmaksas piegāde, tā tiks aprēķināta pie pasūtījuma noformēšanas pirms apmaksas veikšanas. Visi pirkumi tiek izsūtīti 3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas.

 

Piegādes izmaksas

Latvijas teritorijā piegādes pakalpojuma cena 3 EUR.

Ja vēlies saņemt savu lovin' Omniva pakomātā, lūdzu norādi vēlamo pakomātu komentāru sadaļā pirms pasūtījuma apmaksas!

Piegādes cena uz pārējām Eiropas Savienības dalībvalstīm ir 7 EUR

Piegādes cena uz pārējo pasauli ir 10 EUR.

Visas piegādes cenas tiks aprēķinātas pirms pasūtījuma apmaksas.

 

lovin' preču maiņa un atgriešana

Pasūtītos lovin' izstrādājumus var apmainīt un atgriezt, ja tie ir ideālā stāvoklī un ar visu oriģinālo marķējumu, tajā skaitā papīra zīmītēm u.c... Higiēnas apsvērumu dēļ biksītes atgriezt NEVAR.

Lai iegūtu papildus informāciju par lovin' apakšveļas atgriešanu, lūdzu, izlasiet mūsu Piegādes noteikumu sadaļu mūsu vietnē zemāk!